Previous Frame Next Frame
 • Części do przekładni

  JCB, CNH, Carraro w przystępnych cenach. Tarcze, koła zębate, łożyska, uszczelnienia, zawory sterujące, oryginały i zamienniki. Czytaj więcej

  Model 1
 • Nowe pompy hydrauliczne

  Do maszyn budowlanych i rolniczych. Produkty oryginalne i zamienne. Czytaj więcej

  Model 2
 • Części do zwolnic i zwrotnic

  Case Magnum, Case MX, Case Maxxum. Jakość OEM, przystępne ceny. Czytaj więcej

  Model 3
 • Części do całej gamy kombajnów Case

  Produkty oryginalne jak i alternatywne w korzystniejszych cenach. Czytaj więcej

  Model 4

Części zamienne do maszyn New Holland

Maszyny rolnicze New Holland to niekwestionowany lider na rynku, który zdobył zaufanie rolników na całym świecie. Aby utrzymać wysoką jakość pracy tych maszyn, konieczne jest stosowanie oryginalnych części zamiennych. Dlaczego? Przede wszystkim, dzięki nim maszyna będzie działać sprawnie i bezawaryjnie, co przekłada się na wydajność i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Ponadto, używanie części zamiennych do maszyn New Holland gwarantuje dłuższą żywotność maszyny i jej komponentów.

Dystrybutor części do maszyn rolniczych New Holland

Wybór odpowiedniego dystrybutora części zamiennych do maszyn rolniczych jest kluczowy dla każdego rolnika. W Polsce jednym z takich dystrybutorów jest nasza firma Agro Kontakt, która oferuje szeroki asortyment części do ciągników i kombajnów New Holland. Współpracując z nami, można liczyć na profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Ponadto, współpracujemy bezpośrednio z producentem, co gwarantuje dostępność oryginalnych części zamiennych oraz ich wysoką jakość.

Rodzaje części zamiennych do maszyn rolniczych

Wśród części zamiennych do maszyn rolniczych New Holland można wyróżnić kilka podstawowych grup. W naszej ofercie znajdziecie

 • Części silnikowe;
 • Części skrzyni biegów;
 • Części układu jezdnego;
 • Części układu elektrycznego;
 • Części karoserii i osprzęty.

Ciągniki to niezawodne maszyny, które cieszą się dużym uznaniem wśród rolników. Aby utrzymać ich sprawność na najwyższym poziomie, warto regularnie wymieniać zużyte części. Wśród najważniejszych elementów, które mogą wymagać wymiany, znajdują się filtry (oleju, paliwa, powietrza), paski klinowe, łożyska czy też elementy układu hamulcowego i hydraulicznego. Warto również pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu opon oraz ewentualnej ich wymianie.

Kombajny to kolejne maszyny, które zasługują na odpowiednią pielęgnację. W przypadku tych urządzeń szczególną uwagę warto poświęcić elementom takim jak bębny młócące, sita, ślimaki czy też noże żniwne. Regularna kontrola i ewentualna wymiana części do kombajnów pozwoli na utrzymanie wysokiej wydajności kombajnu oraz uniknięcie kosztownych awarii.